תהליך יצירת סרטון וידאו אפקטיבי כולל שישה שלבים. לאורך התהליך כולו הלקוח מעורב, מגיב, ומאשר לעבור לשלב הבא. הפקת סרטוני וידאו תיארך בין 3-5 שבועות, תלוי בסוג הסרטון, בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח, ובמקרים דחופים, נשמח לנסות ולקצר את פרק הזמן. להלן ששת השלבים ליצירת סרטון וידאו:

1- וידאו בריף

בתחילת תהליך יצירת סרטון אנו מבקשים מהלקוח למלא שאלון לצורך כתיבת התסריט. התדריך כולל סקירה כללית על החברה המוצר או השירות, מטרות הסרטון או הקמפיין, יתרונות תחרותיים, סקירת מתחרים, מילים או משפטים אשר חשוב שיופיעו בתסריט, נתונים על צבעים או מראה כללי רצוי, והערות מיוחדות נוספות. לקבלת תבנית הבריף אנא פנו אלינו ונשמח לשלוח את תבנית הבריף. בריף וידאו הינו באחריות הלקוח, בעוד יתרת השלבים באחריותינו.

2- תסריט

לאחר קבלת הבריף, ומעבר על הנתונים השונים ומטרות הסרטון, נכתוב תסריט ייחודי עבור הלקוח על ידי תסריטאי מקצועי בעברית או אנגלית. סרטונים בעברית יכילו כ- 110 מילים לדקת סרטון, ובאנגלית התסריט יכלול כ 140 מילים לדקה. תסריטי הסבר יכללו ברוב המקרים פתיחה של הצגת צורך או בעיה, ולעיתים נתחיל עם עובדה העשוייה לעניין את קהל היעד. ניתן להתרשם מאיכות הכתיבה שלנו, מההבנה העסקית והיכולת למקד מסר בזמן הסרטון שנקבע על ידי הלקוח במאות סרטונים לדוגמה המוצגים באתר. נשמח לשוחח איתכם ולחשוב יחד על המסרים ומיקוד הסרטון שלכם.

3- סטוריבורד

לאחר אישור תסריט,  נציע עבור כל פריים בסרטון ויזואל עבור כל קטע או שורה מהתסריט. בסרטוני אנימציה נציע קונספט עיקרי ונפרט עבור כל פריים את הויזואל הנלווה. בסרטונים מבוססי קליפים או צילומים נציע תמונה מתוך הקליפ. בסיום השלב נגיש ללקוח את סיפור המעשה (סטוריבורד) בפורמט פאוור פוינט, הכולל פירוט עבור כל פריים בסרטון – מלל ותמונה רלונטיים. לאחר סבבי הערות ושביעות רצון הלקוח נפנה לעריכת הסרטון. השלבים בבניית סטוריבורד הם:

  • בנייה משותפת עם הלקוח טבלת רואים שומעים ולאחר מכן הצעה לשני פריימים לדוגמה המתארים את הקונספט והקו העיצובי, צבעוניות ודומויות ומרכיבי העיצוב העקריים.

  • לאחר אישור הקונספט, נציע עיצוב ואיור של הסטוריבורד כולו כסקיצה לצורך אישור לביצוע סטוריבורד סופי.

  • לאחר הערות ואישור הסקיצה, עיצוב ואיור סטוריבורד עם איורים סופיים

4- קריינות

לאחר אישור תסריט וסטוריבורד נבצע הקלטת קריינות באולפן. באפשרותינו להציע מספר קריינים וקרייניות בעברית ובאנגלית, ונאפשר ללקוח לבחור בין החלופות. לאחר ההקלטה נישלח ללקוח להערות או אישור. ניתן להתרשם ממגוון רחב של קריינים בעמוד קריינים.

5- מוזיקת רקע

נציע מוסיקת רקע ונציע מספר חלופות מתוך מאגר עצום של קטעי מוסיקה. מוסיקת הרקע תבחר לפי אופי התסריט וקצבו. נקבל אישור על מוסיקת רקע ונמשיך בתהליך.

6- אנימציה ועריכה

בשלב האחרון נכנס לאולפן אנימציה ועריכה ובאמצעות תוכנות עריכה כגון פרמייר או אפטר אפקט נערוך את הסרטון במדוייק לפי הוראות סיפור המעשה ונגיש ללקוח להערות ואישור סופי.